Пон-Чет: 08:00-12:00 12:45-17:00 П'ят: 08:00-12:00 12:45-15:45

Коротка довідка

ДП "ЛЬВІВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ЛІСОКОМБІНАТ"

      Засноване на державній власності, діє як державне унітарне, спеціалізоване лісогосподарське підприємство та належить до сфери управління Міністерства оборони України.

      Підприємство здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, який затверджується Уповноваженим органом управління. ДП “Львівський військовий лісокомбінат” є юридичною особою. Юридична та фактична адреса підприємства: 79034, вул. Луганська, 3, м. Львів, e-mail: dplvlk@ukr.net. Підприємство створено з метою відтворення лісонасаджень, проведення доглядів за лісовими культурами, здійснення лісозаготівельної компанії, займається переробкою деревини та випуском готової продукції.

      У підпорядкуванні ДП “Львівський військовий лісокомбінат” є три структурні підрозділи: Магерівський лісгосп (вул. Біла, 3, смт. Магерів, Жовківський район, Львівська область), Костопільський лісгосп (вул. Рівненська, 70, м. Костопіль, Костопільський район, Рівненська область), Волинський військовий лісгосп (вул. Героїв УПА, 5, м. Луцьк). В місті Львові розташований меблевий цех, який спе­ціалізується в основному на виробництві дерев'яних будівельних конструкцій і столярних виробів.