Пон-Чет: 08:00-12:00 12:45-17:00 П'ят: 08:00-12:00 12:45-15:45

Лісовідновлення

Лісокультурна компанія 2019 року

      Одним з найважливіших на сьогодні завдань, яке стоїть перед підприємством є успішне проведення лісокультурної компаніі. Рання весна дозволила розпочати лісівникам ДП «Львівський військовий лісокомбінат» лісокультурні роботи.

       На сьогоднішній день вже посаджено лісових культур на площі 69.5га, проведено підготовку грунту на площі 90.7га, та доповнено 5.6га лісових культур.  До лісокультурної компанії лісівники підгототувались заздалегідь. На протязі 2018року було проведено підготовку грунту під посадку лісових культур 2019року на площі 60га, а в лісових розсадниках вирощено понад 8оо тис. шт.. якісних сіянців головних лісо утворюючих порід. В лісових розсадниках лісгоспів ДП « Львівський військовий лісокомбінат» проходить викопка садивного матеріалу. 

To top

ЛІС– наше природне багатство. Його слід повсякчас примножувати, оберігати та шанобливо ставитися. Від того, як зараз будемо працювати, будуватиметься повною мірою наше майбутнє.

Лісовідновлення - це створення лісових культур на площах, які раніше були вкриті  лісом.

Відновлення лісу може відбуватися як природним так і штучним методом.

Природнє лісовідновлення – це коли на площі з’являється самосів і підріст деревних порід. Такі насадження є більш стійкими і довговічними. Лісівники використовують цю можливість там, де природні умови дозволяють це зробити.

Штучне лісовідновлення відбувається шляхом створення лісових культур.  Воно застосовується на лісокультурних площах, де не спостерігається і не передбачається природне лісовідновлення цінними лісоутворюючими породами.

Особливим видом лісовідновлення є реконструкція малоцінних молодняків – докорінна зміна складу насаджень шляхом створення лісових культур господарсько цінних порід.

Лісорозведення відрізняється від лісовідновлення тим, що лісові культури можна створювати на ділянках, які ніколи не були під лісом, розміщувати лісові масиви на територіях з врахуванням інтересів і потреб інших галузей та думки громад.

Лісорозведення проводять переважно на староорних землях, переданих у лісовий фонд під заліснення у рамках захисного лісорозведення.

На протязі 2017 року структурними підрозділами ДП «Львівський військовий лісокомбінат» проведено лісовідновлення на площі 198 га. Доповнення лісових культур проведено  на площі 93 га. Догляди за лісовими культурами проведено на площі 524 га.

Крім цього,  ДП «Львівський військовий лісокомбінат» приділяє значну увагу лісокультурному виробництву. На протязі 2017 року структурними підрозділами заготовлено 5900 кг. жолудя дуба, 85 кг. насіння сосни звичайної, 5 кг. насіння модрини європейської та інших порід. На підприємствах на площі  2 га. функціонує   постійно діючі розсадники та на площі 0,2 га. створено шкільні відділення де щорічно вирощується понад  200 тис. шт. саджанців дуба звичайного та понад 800 тис. шт. сіянців сосни звичайної.
 
 
 
 

To top